НАША ПРОДУКЦІЯ в наявності

Ціна залежить від виду паркету, виду і сортування деревини, конструкції та покриття (тон, лак, брашування тощо). Залиште запит і наш менеджер зв'яжеться з вами.

Виробництво замовлення зазвичай триває до 2х місяців, окрім тих випадків, коли замовлено паркет з наявності і немає потреби в додатковому нанесенні покриття

Київ, вулиця Полтавська 10
CRM-форма з'явиться тут

наші роботи

про нас

20 років з вами

Art Wood Parquet це один з лідерів копаній виробників паркету в Україні, заснована Андрієм Кущенко в 10.10.2003


Ми спеціалізуємось на виробництві високоякісного паркету різних видів. Наші фабрики знаходяться у м.Київ та м.Костопіль, Україна.


Ми контролюємо усі цикли: від моменту заготівлі сировини і наглядом за усіма технологічними операціями - до реалізації готової продукції і доставки до клієнта, включно з інсталяцією та гарантійним сервісом. 

Ми виготовляємо паркет масив та інженерний паркет з натуральної деревини - дубу та горіху. Наша продукція поділяється на такі категорії:

  • модульний паркет: стандарт, складний, палацовий
  • палубний паркет
  • французька ялинка 
  • англійська ялинка
  • геометричний паркет
  • 3D line колекція
Також ми здійснюємо міжнародну доставку та надаємо послуги інсталяції паркету на об'єктах.

Ми орієнтуємось більше на індивідуальні проєкти ніж на промислові масштаби виробництва, комбінуючи ручну працю та сучасні технології та пропонуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення. 
Ми гарантуємо 10-25 років структурної цілісності нашого паркету.
Виробництво замовлення зазвичай триває до 2х місяців, окрім тих випадків, коли замовлено паркет з наявності і немає потреби в додатковому нанесенні покриття.
Ми маємо партнерів та представників у Франції, Чехії, Австрії, Італії. Якщо бажаєте стати нашим партнером - лишіть заявку нижче або напишіть нам на e-mail awp.artparquet@gmail.com 

партнерство

Ми маємо партнерів та представників у Франції, Чехії, Австрії, Італії. Якщо бажаєте стати нашим партнером - лишіть заявку нижче або напишіть нам на e-mail:

телефон:
+380674737661
телефон:
+380503480820

залишити заявку

CRM-форма з'явиться тут
наша адреса

Україна, Київ, вулиця Полттавська 10

Пн-Пт, 09.00-19.00

контактні дані
+38 (067) 490 44 05

+38 (067) 473 76 61

WhatsApp, Viber, Telegram


awp.artparquet@gmail.com